Krby - krbové vložky Spartherm

Kontaktujte nás
 

Produkty firmy Spartherm jsou velmi žádané architekty, proto jsme se pro tyto krbové vložky rozhodli i my, rádi splníme téměř jakékoliv přání dle architektonického návrhu. U koho je design na prvním místě, v nabídce krbových vložek Spartherm si určitě vybere. Ne všichni chtějí v krbu topit celou zimu, ale krb jako jeden z nejdůležitějších designových prvků v domě mít chtějí. Krby Spartherm samozřejmě topí výborně, ale design Vás vždy uchvátí na prvním místě.

Díky dlouhé tradici výroby krbových vložek se firma Spartherm může pochlubit opravdu širokým sortimentem. Krbové i kamnové vložky jsou vyrobeny z kvalitní oceli, která je chráněna šamotem moderního vzhledu. V nabídce je vše, co dnešní trh vyžaduje – mnoho rozměrů rovných, rohových, třístranných či průhledových dvířek, teplovodní technika, vložky určené do kachlových kamen i pasivních domů, zadní přikládání. Všechny krbové i kamnové vložky mají externí přívod vzduchu a splňují přísné normy Evropské unie pro ekologii. Regulace hoření je vždy jednoduše a efektivně řešená. Firma Spartherm se vyznačuje kvalitním zpracováním, vysokou účinností, dlouhou životností, inovacemi a čistým designem. Krby a kamna Spartherm jsou špičkovým výrobkem.

Lineární produktová řada je důkazem množství inovací. Bere v úvahu mezinárodní designové standardy i moderní evropské architektonické trendy.

Spartherm krbové a kamnové vložky zastupují řady různých verzí. Kladou důraz nejen na nejnovější technologie spalování, ale také na optimální využití energie.

Nabízíme vám dostatek prostoru pro navrhování krbu svých snů. Patentovaná SoftClose technologie poskytuje pohodlí a celoživotní potěšení z vaší krbové vložky.