Krby - krbové vložky Brunner

Kontaktujte nás
 

Nic lepšího Vám nabídnout nemůžeme. Krby s krbovými vložkami BRUNNER patří k naprosté špičce. Krbové vložky Brunner jsou pro ty, kteří chtějí opravdu topit a současně se těšit pohledem na špičkový, designový a přitom nadčasový krb.

Brunner je rodinná firma sídlící v bavorském Eggenfeldenu. Již více než 25 let se zabývá výrobou krbových vložek na spalování dřeva. Zaměřuje se především na krbové vložky, krbová a kachlová kamna. Díky odborným znalostem a dokonalé kvalitě provedení vám společnost Brunner zaručuje opravdu špičkové vybavení. Samozřejmostí je provedení individuálních zakázek i pro náročné klienty. Ochota zkoušet nové věci snoubící se s úctou k tradici a přátelskou firemní filosofií, to je klíč k úspěchu.

Společnost Brunner si velmi zakládá na poctivém materiálu a výrobě, proto všechny zakoupené výrobky jsou do poslední součástky vyrobeny v Německu – tedy made in Germany na 100%.

Krbové vložky firmy Brunner jsou vyráběny z kvalitní oceli, která je chráněná šamotem. Všechny krbové vložky jsou připraveny na připojení externího vzduchu a díky konstrukci dosahují účinnosti kolem 80%. Vysoká účinnost a zpracování jsou vlastnosti, které řadí krbové vložky Brunner mezi ty nejkvalitnější.

Sortiment krbových vložek Brunner se dělí podle typu dvířek:

Brunner Kompakt Kamin - ocelové krbové vložky s rovným a obloukovým sklem

Brunner Romantik Feuer - krbové vložky vyráběné z litiny

Brunner Stil Kamin ocelové krbové vložky s rovným sklem vyráběné ve čtyřech rozměrech dvířek (v / š): 53 / 88 cm, 62 / 76 cm, 75 / 90 cm, 80 / 45 cm. První tři rozměry se vyrábějí i v tunelovém provedení.

Brunner Architektur Kamin ocelové krbové vložky nabízené v pěti různých šířkách: 86 mm, 101 mm, 121 mm, 135 mm a 166 mm. Všechny jsou vyráběny také v tunelovém provedení. Dále jsou v nabídce tři rozměry vložek s rohovými dvířky o rozměrech (v / š / h): 38 / 86 / 36 cm, 45 / 101 / 40 cm a 53 / 121 / 50 cm.

Brunner Eck Kamin - ocelové krbové vložky s rohovými dvířky

Brunner Panorama Kamin ocelové krbové vložky s dnes velmi žádaným třístranným prosklením