Krby - krbové vložky Bef

Kontaktujte nás
 

Rozhodnutí realizovat krby s krbovými vložkami BeF bylo velmi jednoduché. Chtěli jsme Vám nabídnout špičkový tuzemský výrobek - krbovou vložku za přijatelnou cenu. Toto vše krbové vložky BeF splňují a navíc mají moderní design a kvalitní provedení, vysokou účinnost, rychlý záruční i pozáruční servis a náhradní díly.

BeF Home, s.r.o. byla založena v roce 1998 a jako první v České republice začala s výrobou oblíbených litinových krbů. V Kotvrdovicích asi 30 km od Brna vyrostl moderní výrobní areál, který nahradil původní malosériovou výrobu.

Díky více než 200 kvalifikovaným pracovníkům, nejmodernějším technologiím, vlastním výrobním a konstrukčním kapacitám vyrábí Bef Home přes 14 000 kusů krbových vložek ročně. Kvalitní technické i personální zázemí je zárukou vysoké kvality výrobků, které splňují nejnáročnější evropské normy. Díky tomu je více než 65% produkce krbů úspěšně exportováno do celého světa.

Firma BeF vyrábí krbové vložky teplovzdušné i teplovodní. Je kladen velký důraz na kvalitní zpracování, funkčnost a design krbových vložek. BeF Home patří mězi přední evropské výrobce krbů.